Kociubowski i Szczęsny family

Często zadawane pytania

Dlaczego dane części osób nie są pokazywane ?
Jak się zarejestrować ?
Jak mogę wykorzystywać dane dostępne na stronie ?
Czy mogę wpływać na zmianę danych na stronie ?

Dlaczego dane części osób nie są pokazywane ?

Witryna jest prywatną stroną rodzinną. Przetwarzanie, wykorzystywanie i używanie danych dotyczących każdej żyjącej osoby, następuje przy uwzględnieniu Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Pełny dostęp do strony genealogicznej mogą uzyskać tylko zarejestrowani członkowie naszej rodziny po uzyskaniu akceptacji administratora. 


Jak się zarejestrować ?

Jeżeli uważasz, że jesteś członkiem naszej rodziny zarejestruj się lub skontaktuj z administratorem. Prośba o rejestrację musi zawierać prawdziwe informacje o powiązaniach rodzinnych z naszą rodziną, wskazanie powiązań z osobami występującymi w naszym drzewie genealogicznym, a zwłaszcza z osobami żyjącymi ale niewidocznymi dla osób niezarejestrowanych (pokazywane jako "Prywatne"). Nie wystarczy powołanie się tylko na takie samo nazwisko. Wszystkie rejestracje bez uzasadnienia będą kasowane.


Jak mogę wykorzystywać dane dostępne na stronie ?

Dane genealogiczne prezentowane na stronie są udostępniane wyłącznie w celach domowych i osobistych . Wykorzystywanie danych w innych celach (bez zgody administratora) przez kogokolwiek jest zabronione


Czy mogę wpływać na zmianę danych na stronie ?

Oczywiście, dane będą niezwłocznie poprawione na żądanie zainteresowanej osoby lub usunięte w przypadku naruszenia czyichś dóbr osobistych. Niektóre dane mogą być samodzielnie modyfikowane przez zarejestrowanych użytkowników, jednak zmiana ta musi zostać zaakceptowana przez administratora.